B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiNofkaData e anëtarësimitVizita funditNr.i postimevePMWeb site
 1 
Mikel LoshiYesterday at 13:54 Dërgo mesazh privat   
 2 
Valon Mustafi15.01.17 2:06 Dërgo mesazh privat  http://bletaria.forumotion.net 
 3 
gimi.dudumi12.01.17 9:36 Dërgo mesazh privat   
 4 
Riad Morina10.01.17 9:15 Dërgo mesazh privat   
 5 
nysret baraliu09.01.17 23:05 Dërgo mesazh privat   
 6 
denisi12304.01.17 14:03 Dërgo mesazh privat   
 7 
Gezim Halimi01.01.17 21:41 Dërgo mesazh privat   
 8 
Adi24.12.16 15:21 Dërgo mesazh privat   
 9 
skuqi g22.12.16 21:57 Dërgo mesazh privat   
 10 
geni gjirokaster21.12.16 17:29 Dërgo mesazh privat   
 11 
Lipjani21.12.16 6:43 Dërgo mesazh privat   
 12 
Halil Alili19.12.16 2:39 Dërgo mesazh privat   
 13 
Bleterrites18.12.16 14:19 Dërgo mesazh privat   
 14 
petraq marku08.12.16 20:42 Dërgo mesazh privat   
 15 
Lorenc07.12.16 23:29 Dërgo mesazh privat   
 16 
skenderaj6507.12.16 17:54 Dërgo mesazh privat   
 17 
Pashun Memisha01.12.16 17:16 Dërgo mesazh privat   
 18 
Meha30.11.16 16:09 Dërgo mesazh privat   
 19 
Laert30.11.16 1:01 Dërgo mesazh privat   
 20 
bledi29.11.16 20:01 Dërgo mesazh privat   
 21 
naser mjaku29.11.16 17:54 Dërgo mesazh privat   
 22 
Nesim26.11.16 10:43 Dërgo mesazh privat   
 23 
yzeir miraka25.11.16 9:36 Dërgo mesazh privat   
 24 
maksim duro konispol22.11.16 19:09 Dërgo mesazh privat   
 25 
zaplluxhani16.11.16 22:16 Dërgo mesazh privat   
 26 
sejdi hameli15.11.16 18:59 Dërgo mesazh privat   
 27 
hamdihykaj@hotmail.com15.11.16 16:25 Dërgo mesazh privat   
 28 
Florian Voko14.11.16 19:54 Dërgo mesazh privat  https://wordpress.com/posts/florianvoko.wordpress.com 
 29 
Olger Hidri14.11.16 0:04 Dërgo mesazh privat  http://gerihidri.wordpress.com 
 30 
Endri medolli12.11.16 19:31 Dërgo mesazh privat   
 31 
kastriot.daka12.11.16 17:14 Dërgo mesazh privat   
 32 
latif latifi09.11.16 12:18 Dërgo mesazh privat   
 33 
Arbeni09.11.16 11:48 Dërgo mesazh privat   
 34 
sokol07.11.16 22:00 Dërgo mesazh privat   
 35 
Bashkim 12304.11.16 13:02 Dërgo mesazh privat   
 36 
Halil Alilii03.11.16 19:32 Dërgo mesazh privat   
 37 
xh_dervishi@hotmail03.11.16 14:51 Dërgo mesazh privat   
 38 
Gerti03.11.16 10:44 Dërgo mesazh privat   
 39 
Hajriz Suka01.11.16 17:24 Dërgo mesazh privat   
 40 
ramazani01.11.16 14:24 Dërgo mesazh privat   
 41 
Migjen Hoxha27.10.16 23:11 Dërgo mesazh privat   
 42 
Kresh-nik27.10.16 22:51 Dërgo mesazh privat   
 43 
emini26.10.16 17:24 Dërgo mesazh privat   
 44 
Gezim Konjusha26.10.16 11:59 Dërgo mesazh privat   
 45 
XHEVAHIR BEQO25.10.16 13:12 Dërgo mesazh privat   
 46 
nezir nitaj20.10.16 22:17 Dërgo mesazh privat   
 47 
avni selmanaj20.10.16 16:21 Dërgo mesazh privat   
 48 
Boletin.a16.10.16 15:02 Dërgo mesazh privat   
 49 
Ndriçim Çepa14.10.16 16:01 Dërgo mesazh privat   
 50 
kukes12.10.16 23:36 Dërgo mesazh privat   
Faqja 1 e 33Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next