B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 prezantimi i Abdulgafurit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
abdulgafuri
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Dadan-Blatt (DB) 12 korniza

MesazhTitulli: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 11:11

pershendetje te nderuar anetar te ketij forumi shume te qelluar dhe te nevojshem per bletaret e rinje.
jam Abdulgafur Simnica nga komuna e Kastriotit (Obiliqit) . jam nje bletar i ri dhe pa pervoje. shpresoj qe ne kete forum do te mesoj shume gjera dhe do te kalojm mire se bashku. nje pershendetje e veqant shkon per administratoret e ketij forumi qe paskan bere dhe shpresoj qe do te bejne nje pune shume te mire. ju pershendete me respekt abdulgafuri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Artan
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëMesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 11:17

Mireserdhe Abdulgafur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
abdulgafuri
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Dadan-Blatt (DB) 12 korniza

MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 11:29

Artan shkruajti:
Mireserdhe Abdulgafur.
mire se ju gjeta i nderuar Artan. shpreosj qe do te kalojme mire ne kete forum dhe do te kemi dobi nga njeri tjetri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator


Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 11:58

Mireseerdhe ne forum, Abdylgafur.

Te pershendes dhe te uroj cdo mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://bletaria.forumotion.net
abdulgafuri
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Dadan-Blatt (DB) 12 korniza

MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 12:27

Valon Mustafi shkruajti:
Mireseerdhe ne forum, Abdylgafur.

Te pershendes dhe te uroj cdo mire!

faleminderit i nderuar . pershendetje ke edhe nga une gjithashtu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gezim Halimi
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 18:23

Mireseerdhe Abdylgafur!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
abdulgafuri
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Dadan-Blatt (DB) 12 korniza

MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 18:45

Gezim Halimi shkruajti:
Mireseerdhe Abdylgafur!

mire se ju gjeta i nderuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
prezantimi i Abdulgafurit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: