B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Ndërrimi (zëvendësimi) dhe dhënia e amës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
florim.berisha
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 13

MesazhTitulli: Ne rast se humb se humb ËMA ne kete koh kur eshte koha adekuate per bashkimin e shoqrive??   06.02.16 21:54

Ne rast se humb se humb ËMA ne kete koh kur eshte koha adekuate per bashkimin e shoqrive??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
prishtinasi
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : lr

MesazhTitulli: Re: Ndërrimi (zëvendësimi) dhe dhënia e amës   11.02.16 14:17

Florim pershendetje edhe mu me ka mbet pa am nje shoqri edhe kom bashku ne ditet kur ka marr ngrohet breda 3 ditve edhe jan bashku .por si duket edhe dy tjera i kan vdek amat edhe ato kismet si te mee koha me djell qe dalin jasht bletat per pastrim .besoj e din metoden me gazet .suksese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
florim.berisha
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 13

MesazhTitulli: Kur ta bashkojm shoqrin pa Amë a eshte ma mir me bashku me nje shoqri t fort apo me nje te dopet??   13.02.16 9:56

Kur ta bashkojm shoqrin pa Amë a eshte ma mir me bashku me nje shoqri t fort apo me nje te dopet??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ndërrimi (zëvendësimi) dhe dhënia e amës   Today at 5:53

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndërrimi (zëvendësimi) dhe dhënia e amës
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Bleta dhe produktet e saj :: Bleta mjaltëbërëse (Apis mellifica) :: Ama (mëmëza)-
Kërce tek: