B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Permbledhje literatur (Shqip)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Laert
Anëtarë i ri
Anëtarë i riMesazhTitulli: Permbledhje literatur (Shqip)   02.08.13 13:40

Pershendetje miqt e forumit Bletaria.
Pasi vura re se shume pjestar jane te interesuar per literatur,vendosa tju vije ne ndihme me disa libra ne menyre elektronike.
Ne kete Topic une do te te bej share te gjitha vellimet ne gjuhen Shqipe.Ne qoftese jeni te interesuar per libra te tjere ne gjuhen Shqipe, jeni te mirepritur ti postoni kerkesat tuaja ne kete forum, dhe brenda mundesive do bej te pamunduren t'jua gjej ato.Nese dikush me akuzon mua per shkeljen e te drejtes se autorit, jam plotesisht i bindur se ju do te me mbeshtesni mua ne faktin se "vjedhja" e nje libri,nuk mund te quhet e till sepse ky gjest behet per te fituar dituri.

1.Njohuri per bleterritesin_Kleanthi Dhuci. Per te shkarkuar librin klikoni ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fejzaarben
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : koshere

MesazhTitulli: Re: Permbledhje literatur (Shqip)   27.01.16 21:00

si te beje shkarkimin e librit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fejzaarben
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : koshere

MesazhTitulli: Re: Permbledhje literatur (Shqip)   19.03.16 21:33

si shkarkohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
danjel karriqi
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : ne hapat fillestare

MesazhTitulli: Re: Permbledhje literatur (Shqip)   23.07.16 17:01

si mund ta shkarkojm librin ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Permbledhje literatur (Shqip)   Today at 8:56

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Permbledhje literatur (Shqip)
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Literatura: :: Libra-
Kërce tek: