B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Endri medolli
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Koshere

MesazhTitulli: Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit   06.09.16 9:54

Jam një bletar i ri dhe kam nevojë që dikush nga ju të më ndihmojë.Kam dy roje dhe i kam pak të dobëta ( me tre korniza mizë) dhe po i ushqej më bugaç 8% dhe po në të njëjtën kohë dhe me sherbet 1-2, a po bëj mir a gaboj ju faleminderit!!??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gezim Halimi
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit   13.09.16 18:31

Pershendetje Endri vazhdo keshtu deri ne daten 20 Shtator dhe ne qofte se kane mjalte mos i yshqe me por ngushtoi ne 5 korniza. Ngushtoi sa per nje nukleus, dhe mos haro qe ne Nentor ti besh me acid oksalik kundra varoas. Dimer te mbare!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Forumi dhe rregullorja-
Kërce tek: