B L E T A R I A
M i r ë s e e r dh ë t


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  Identifikohu  
Share | 
 

 Shënimi i amës me ngjyrë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
fehmi sojeva
Anëtarë i ri
Anëtarë i riMesazhTitulli: Re: Shënimi i amës me ngjyrë   06.11.11 8:21

urime festa e kurban bajramit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetër


Zgjua (koshere): LR

MesazhTitulli: Re: Shënimi i amës me ngjyrë   06.11.11 22:05

Qe une gafurri po te pergjigjem shiqoe kalendarin per bletarin qe e kom poste ne forum aty e ke pergjegjjen me te mira fehmi um fal ti valon qe dhash ni pergjeje por mundesh edhe ti ti prgjigjesh fehes tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Shënimi i amës me ngjyrë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A ::  ::  :: -