B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
musatoci
Anëtarë i ri
Anëtarë i riMesazhTitulli: pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria   29.05.11 12:07

Une quhem Musa Toci nga Rrethi i Matit, Me nje expierience shume vjecare ne kultivimin e bletes. Duke qene se rrethi i Matit ka nje flore te pasur qe ndikon ne zhvillimin e bletarise, nga ku shihet edhe numri i rritjes se bletarise,keshtu qe edhe une kam kushtuar kohen time te lire me bletet . per me shume informacine per rritjen e bletes ne rrethin e Matit mund te me shkruani ndermjet forumit. tja kaloni sa me mire dhe sukse per kete vit.
Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator


Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

MesazhTitulli: Re: pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria   30.05.11 1:43

Mireseerdhe ne forum Musa.

Te uroj cdo te mire Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://bletaria.forumotion.net
hcanolli
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 20 lr

MesazhTitulli: Re: pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria   05.01.12 11:21

I pershendes te gjithe bletaret kudo qe jane ,stafin qe perkujdeset per web faqe si dhe gjithe ata qe e dojne bletarine dhe prodhimet e bleteve ,ju uroj te gjithve shendet dhe suksese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershedetje te gjithe anetareve te furumit bletaria
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: