B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Bletishtja Lumbardhi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BletishtjaLumbardhi
Anëtarë i ri
Anëtarë i riMesazhTitulli: Bletishtja Lumbardhi   08.07.11 1:00

Mbrapsht në krye Shko poshtë
BletishtjaLumbardhi
Anëtarë i ri
Anëtarë i riMesazhTitulli: Bletishtja Lumbardhi   08.07.11 1:08

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
avatar

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

MesazhTitulli: Re: Bletishtja Lumbardhi   25.08.11 17:21

Te lumte Hysen (ashtu e kishit emrin me duket, e kuptova nga videoja). Jashtzakonisht me pelqeu vendi ku ndodhet bletorja.

Cdo te mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://bletaria.forumotion.net
selmani
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 1

MesazhTitulli: Re: Bletishtja Lumbardhi   01.06.12 22:14

pershendetje nga naseri ,une jam nga shtimja ,dhe kam nje blet ,por desha te shumoj por desha te marr nje familje te re dhe pa sanak veq blet me am ,e desha te di sa kushtojn nese mundeni te me tregoni kush kah blet per me shit tung klm .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bletishtja Lumbardhi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bletishtja Lumbardhi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Bletorja :: Bletoret tona-
Kërce tek: